Опис товару
Навісна полиця ПН-10 фабрики Еверест. Широка полиця на одне відділення.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Дуб сонома |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1200 мм;
- Висота: 200 мм;
- Глибина: 210 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 216 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691,60 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.





