Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Двоспальне ліжко Асторія з 2 висувними шухлядами меблевої фабрики Еверест. Спальне місце ліжка 1600х2000. Дно ліжка виготовлене з ламінованого ДСП (щит). Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
Варіанти виготовлення
| ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ ПОТУЖНИЙ | ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- дно ліжка щит із ламінованого ДСП
- спальне місце 1600х2000
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1652 мм;
- Висота: 790 мм;
- Глибина: 2032 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 79 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + Дуб трюфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 573,40 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.





