Опис товару
Мебліль доставляється в фабричної упаковкике, в розібраному вигляді!
В комплект поставки входить фурнітура для збірки.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ (нова пошта, інтайм, делівері)
По Києву ,Харкову , Одесі
Доставка по області обговорюється індивідуально.
Оплата при отриманні.
Виробник - фабрика Еверест(Україна).
Матеріал - ДСП
Варіанти виготовлення:
Венге темний
венге комбі (венге темний + дуб молочний)
Дуб сонома
Венге темний
Габаритні розміри;
- ширина - 1100 мм;
- глибина - 200 мм;
-висота - 520 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 107,70 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.



