Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Зручне та надійне ліжко Марго української меблевої фабрики Еверест. Дно ліжка складається з 3 цілих шматків ДСП, завдяки чому миє витримувати великі навантаження. Повноцінне двоспальне ліжко стане прикрасою вашої спальні.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Матрац не входить у вартість, його потрібно замовляти окремо!
Варіанти виготовлення
| Німфея Альба (білий) | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ ПОТУЖНИЙ | ДУБ СОНОМА+БЕЛЫЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1650 мм;
- Висота: 900 мм;
- Глибина: 2200 мм;
- Спальне місце: 1600х2000 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 200 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 649 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.







