Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Односпальне ліжко Асторія-2 меблевої фабрики Еверест. Спальне місце ліжка 800х1900. Дно ліжка виготовлене з ламінованого ДСП (щит). Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
Варіанти виготовлення
| ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ ПОТУЖНИЙ | ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- дно ліжка щит із ламінованого ДСП
- спальне місце 800х1900
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1930 мм;
- Висота: 740 мм;
- Глибина: 852 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Користувацькі характеристики | |
| Основа спального місця | ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Загальна висота дитячого ліжка | 74 см |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Довжина дитячого ліжка | 193 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 088,45 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.





