Опис товару
[ОПИС]
Комод 2Д меблевої фабрики Компаніт. Місткий і функціональний - завдяки наявності 6 поличок може використовуватися не тільки як комод, але і як тумба для взуття. Гармонійно впишеться у вашу спальню, дитячу або передпокій.
Варіанти виготовлення
| Венге темний+Венге світлий | Бук | Горіх Екко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - сплав металів;
- Напрямні - роликові;
- 2 розпашних дверей;
- 6 поличок.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 800 мм;
- Висота: 986 мм;
- Глибина: 448 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: КОМОД-2Д — 955х450х150мм;
- Вага: 34,4 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Відео інструкція по збірці комода 2Д
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 98 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 239,50 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.










