Опис товару
[ОПИС]
Комод 3А меблевої фабрики Компаніт. Невеликий компактний комод оснащений 3 висувними ящиками, вмістити все необхідне, при цьому займаючи мінімум місця. Широка колірна гамма.
Варіанти виготовлення
| Венге темний+Венге світлий | Бук | Горіх Екко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - сплав металів;
- Напрямні - роликові;
- 3 висувних ящика на роликових напрямних збільшеного розміру;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 610 мм;
- Висота: 690 мм;
- Глибина: 390 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: КОМОД-3А — 680х400х145 мм;
- Вага: 19,8 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 69 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 61 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 375 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.










