Опис товару
[ОПИС]
Дзеркало №1 Української меблевої фабрики Компаніт. Овальне дзеркало великого розміру стане прикрасою будь-якої кімнати. Шість варіантів кольорів дозволять гармонійно влитися в будь-який інтер'єр.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 360 мм;
- Висота: 1020 мм;
- Глибина: 20 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1080х420х25 мм;
- Вага: 3,6 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Овальна |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Вага | 3.6 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал рами | Ламіноване ДП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 635 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.




