Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комод 4-1-1 меблевої фабрики Компаніт. Завдяки наявності широкої колірної гами вдало впишеться в інтер'єр будь-яким передпокою. Наявність 4 висувних ящиків і 2 полиць дає змогу цій моделі вміщати велику кількість речей, займаючи мало місця.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — сплав металів;
- Напрямні — роликові;
- 4 шухляди на роликових напрямних невеликого розміру;
- 1 двостулкові двері з 2 полицями великого розміру.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 877 мм;
- Висота: 913 мм;
- Глибина: 448 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 885х470х155 мм мм;
- Вага: 36,6 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 91.3 см |
| Глибина комода | 44.8 см |
| Ширина комода | 87.7 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Венге світлий |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 693,95 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










