Опис товару
[ОПИС]
Комод 4+1М меблевої фабрики Компаніт. Наявність 4 висувних ящиків великого розміру і 2 полиць, дозволяють вмістити все необхідне при цьому займаючи мало місця.Завдяки наявності широкої колірної гами вдало впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати.
Варіанти виготовлення
| Венге темний+Венге світлий | Бук | Горіх Екко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Напрямні - роликові;
- 4 висувних ящика на роликових напрямних великого розміру;
- 1 розпашних дверей з 2 полицями середнього розміру.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1054 мм;
- Висота: 849 мм;
- Глибина: 425 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1057х425х160 мм;
- Вага: 38.8 кг. +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 84.9 см |
| Глибина комода | 42.5 см |
| Ширина комода | 105.4 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570,10 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.










