Опис товару
[ОПИС]
Комод 8+1 меблевої фабрики Компаніт. Функціональна модель оснащена 8 висувними ящиками і 1 розстібними дверима з полицями всередині. Незамінний помічник для будь-якої господині, здатний вмістити безліч різних предметів. Колірна гамма з 6 кольорів допоможе влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний+Венге світлий | Бук | Горіх Екко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - сплав металів;
- Напрямні - роликові;
- 8 висувних ящика на роликових напрямних середнього розміру;
- 1 орні двері з 2 полицями.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1202 мм;
- Висота: 850 мм;
- Глибина: 390 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1205х430х180;
- Вага: 47 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 120.2 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Венге світлий |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850,70 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.










