Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Тумба для взуття ТО-8 меблевої фабрики Компаніт. Компактна тумба здатна вмістити 2-3 пари вашого взуття, обладнана м'яким сидінням для взування. Завдяки невеликому розміру незамінна в маленьких передпокої. Колірна гама із шести кольорів дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- 1 двері з 1 полицею;
- м'яке сидіння для взування.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 600 мм;
- Висота: 600 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 730х600х90 мм;
- Вага: 18,4 кг. +/-5%.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Венге світлий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969,35 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










