Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
ТВ тумба Плазма меблевої фабрики Компаніт. Широка тумба з трьома відкритими нішами та двома ящиками зможе вмістити всі необхідні речі, а завдяки широкій колірній лінійці гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої вітальні та прикрасить її.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — сплав металів;
- 1 ніша великого розміру;
- 2 ніші середнього розміру;
- 2 ящики на роликових напрямних великого розміру.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1202 мм;
- Висота: 430 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1205х395х105 мм;
- Вага: 26 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Тип опор | Коліщата |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1202 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | скло |
| Комплектація | |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Горіх екоко |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029,55 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










