Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл Школяр-3 меблевої фабрики Компаніт. Прямий комп'ютерний стіл із шухлядою та двома полицями, також є невелика надбудова з полицями, , завдяки чому може вмістити багато речей різного розміру. Ідеально підійде для навчання та роботи. Широка колірна гама дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 2 мм;
- Ручки — сплав металів;
- Напрямні — роликові;
- 1 висувний ящик маленького розміру;
- двостулкові двері з 2 полицями;
- надбудова з 2 полицями.
-
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1100 мм;
- Висота: 1050 мм;
- Глибина: 570 мм.
-
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: ШКОЛЬНИК-3 — 900х590х100 мм.
- Вага: 27,4 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 27 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 570 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 396,85 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










