Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл СУ-2 меблевої фабрики Компаніт. Кутовий комп'ютерний стіл із трьома шухлядами середнього розміру. Завдяки кутовому дизайну має велику робочу зону, ідеально підійде для навчання та роботи. Широка колірна гама дасть змогу підібрати колір під будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — сплав металів;
- Напрямні — роликові;
- 3 шухляди середнього розміру;
- 1 ниша для речей.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1200 мм;
- Висота: 850 мм;
- Глибина: 1000 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: СУ-2 1200х1000х70 мм.
- Вага: 36 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 36 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 1000 мм |
| Висота від підлоги | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 337,70 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










