Опис товару
Матрац Highfoam Largo Slim
Ортопедичний Матрац Highfoam Largo Slim витримує будь-якого рівня тиск, при цьому не залишається вм'ятин. Матрац вирівнюється сам по собі так як, пінополіуретан має колосальну пружність і чудову еластичність і володіє властивістю пам'яті форм.
Характеристики:
— Ступінь жорсткості III
— Висота – 15 см
— Максимальне навантаження – 100 кг
Забарвлення тканини чохла матраца може бути змінена на розсуд заводу виробника.
Наповнювачі:
- ППУ
- тканина — жаккард
Офіційна гарантія: 18 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Latona |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 15 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 172 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.



