Опис товару
[ОПИС]
Комод 4 меблевої фабрики Компаніт. Великий місткий комод оснащений 4 висувними ящиками без ручок, вмістить все найнеобхідніше, при цьому займаючи мінімум місця. Широка колірна гамма. Модерний вигляд.
Варіанти виготовлення
| Венге темний+Венге світлий | Бук | Горіх Екко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - НЕМАЄ
- Напрямні - роликові;
- 4 висувних ящика на роликових напрямних великого розміру;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 800 мм;
- Висота: 1030 мм;
- Глибина: 420 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1000x420x145 мм.
- Вага: 35 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 103 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ВЕНГЕ СВІТЛИЙ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310,75 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.










