Опис товару
[ОПИС]
Модульна Кухня ЕКО 2,1 м меблевої фабрики Еверест(Запоріжжя). Виготовлена з ламінованого ДСП 16мм (клас Е1). Широкий вибір модулів без праці дозволить підібрати кухню під ваш розмір приміщення. Ідеальне поєднання ціни та якості.
Елементи в комплекті Кухня ЕКО 2,1 м
| Верх 800 сушка | Верх вітрина 800 | Верх витяжка 500 | |||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
||
| Низ 800 мийка | Низ 800 1 полку | ||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
||||
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
| Колір фасадів | Стільниця |
![]() |
![]() |
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - пластик;
- Напрямні - роликові;
- Тип ніжок - цоколь ДСП.
- Колір корпусу - Білий;
- Колір фасадів - на вибір 2 варіанти;
- Сушка - входить в комплект;
- Стільниця - входить в комплект;
- Мийка - в комплект НЕ ВХОДИТЬ.
Габаритні розміри ВЕРХНІ ЕЛЕМЕНТИ: 
- Ширина: 2100 мм;
- Висота: 580 мм;
- Глибина: 300 мм
Габаритні розміри НИЖНІ ЕЛЕМЕНТИ: 
- Ширина: 1600 мм;
- Висота: 820 мм;
- Глибина: 460 мм
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- ПІЧКА, ЗМІШУВАЧ, МИЙКА в комплект поставки не входить;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Кріплення для стіни;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мийки | Накладна |
| Ніжки | цоколь (ДСП) |
| Колір фасадів | ЯСЕНЬ ШІМО СВІТЛИЙ + ЯСЕНЬ ШІМО ТЕМНИЙ |
| Ширина | 2100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 846 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.

















