Опис товару
[ОПИС]
Тумба приліжкова ПКТ-3 фабрики Компаніт (Україна). Тумба збільшеного розміру з відкритою полицею і дверцятами з однією полицею. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гамма.
Варіанти виготовлення
| Венге темний+Венге світлий | Бук | Горіх Екко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - сплав металів;
- Напрямні - роликові;
- дверцята з однією полицею.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 420 мм;
- Висота: 600 мм;
- Глибина: 380 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: ПКТ — 3 — 590х415х110 мм.
- Вага: 13,2 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Інструкція по збірці тумба ПКТ-3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота тумби | 600 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | ОРІХ ЕККО |
| Ширина тумби | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.











