Опис товару
Комод Соната — 1 меблева фабрика Еверест. Компактний місткий комод на три широкі шухляди. Має кілька варіантів колірної гами. Ідеально підійде для вітальні або спальної кімнати.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — пластик;
- Напрямні — телескопічні;
- 3 шухляди на роликових напрямних великого розміру;
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+БЕЛЫЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ +БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНЫЙ+ДУБ КРАФТ ЗОЛОТОЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
| ДУБ КРАФТ БІЛИЙ | ||
![]() |
Серия Соната
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 800 мм;
- Висота: 745 мм;
- Глибина: 380 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
Имонтукція зі збирання комод Соната-1
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 74 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома + білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 857,60 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.









































