Опис товару
Комод Соната-4 меблевої фабрики Еверест. Комод обладнаний широким шухлядою і 2 полицями за дверцятами. Має кілька варіантів колірної гами. Завдяки оновленому дизайну стане прикрасою будь-якої кімнати, буде незамінною для вітальні або спальної кімнати. Вміщує велику кількість ваших речей.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — пластик;
- Напрямні — телескопічні;
- 1 висувний ящик
- 2 полиці.
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+БЕЛЫЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ +БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНЫЙ+ДУБ КРАФТ ЗОЛОТОЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
| ДУБ КРАФТ БІЛИЙ | ||
![]() |
Серия Соната
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 800 мм;
- Висота: 935 мм;
- Глибина: 380 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
Інструкція зі збирання комод Соната-4
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 93 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Дуб крафт золотий |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 678,05 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гафрований картон). Осмажує меблі під час отримання на наявність зовнішніх дефектів.









































