Опис товару
Комод Соната-6 меблевої фабрики Еверест. Комод оснащений 3 висувними ящиками невеликого розміру і 4 полками за дверцятами . Має кілька варіантів колірної гами. Завдяки оновленому дизайну стане прикрасою будь-якої кімнати, буде незамінний для вітальні або спальної кімнати. Вміщує велику кількість ваших речей.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - пластик;
- Направляючі - телескопічні;
- 3 висувних ящика телескопічні;
- 4 полки.
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+ДУБ КРАФТ ЗОЛОТИЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1200 мм;
- Висота: 935 мм;
- Глибина: 380 мм
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 93 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Венге темний + білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 398 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гафрированный картон). Оглядає меблі при отриманні на наявність зовнішніх дефектів.







