Опис товару
Ліжко з висувними шухлядами Соната-800 меблевої фабрики Еверест. Односпальне ліжко з 2 шухлядами. Спальне місце ліжка 800х1900. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- 2 шухляди;
- спальне місце 800х1900.
Варіанти виготовлення
| Німфея Альба (білий) | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ ПОТУЖНИЙ | ДУБ СОНОМА+БЕЛЫЙ | ВЕНГЕ ТЕМНЫЙ+ДУБ КРАФТ ЗОЛОТОЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб крафт БІЛИЙ | |||
![]() |
Серия Соната
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1932 мм;
- Висота: 605 мм;
- Глибина: 836 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 193 см |
| Ширина ліжка | 83 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 60 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 527,70 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гафрований картон). Осмажує меблі під час отримання на наявність зовнішніх дефектів.











































