Опис товару
Приліжкова тумба Соната фабрики Еверест. Компактна тумба з двома шухлядами. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- 2 шухляди;
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+БЕЛЫЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ +БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНЫЙ+ДУБ КРАФТ ЗОЛОТОЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
| ДУБ КРАФТ БІЛИЙ | ||
![]() |
Серия Соната
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 500 мм;
- Висота: 500 мм;
- Глибина: 380 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома + білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.









































