Опис товару
Шафа кутова Соната — 700 фабрики Еверест. Кутова шафа обладнана відділенням для головних уборів і штангою для тремтина. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- полиця для головних уборів;
- штанга для одягу;
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+БЕЛЫЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ +БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНЫЙ+ДУБ КРАФТ ЗОЛОТОЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
| ДУБ КРАФТ БІЛИЙ | ||
![]() |
Серия Соната
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 700 мм;
- Висота: 2055 мм;
- Глибина: 700 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
Інструкція зі збирання шафи двостулкової
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2055 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 700 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | кутовий |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 315 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гафрований картон). Осмажує меблі під час отримання на наявність зовнішніх дефектів.









































