Опис товару
Тумба для взуття Соната-600 меблевої фабрики Еверест. Компактна тумба для взуття з м'яким сидінням і широкою полицею для взуття. Виготовляється в декількох кольорах. Частина серії Соната.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- м'яке сидіння
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+БЕЛЫЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ +БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНЫЙ+ДУБ КРАФТ ЗОЛОТОЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
| ДУБ КРАФТ БІЛИЙ | ||
![]() |
Серия Соната
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 600 мм;
- Висота: 510 мм;
- Глибина: 380 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 510 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + Дуб крафт золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 671,05 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гафрований картон). Осмажує меблі під час отримання на наявність зовнішніх дефектів.









































