Опис товару
[ОПИС]
Передпокій Соната 1200 4 елемента. Модульна передпокій в якій є все необхідне. Оснащена двома тумбами для взуття різного розміру, вішалкою для верхнього одягу і дзеркалом. Виготовляється в декількох варіантах.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- м'яке сидіння;
- дзеркало;
- тумби для взуття різного розміру
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1400 мм;
- Глибина: 380 мм
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 790 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гафрированный картон). Оглядає меблі при отриманні на наявність зовнішніх дефектів.




