Опис товару
Вішалка для одягу Соната-800 фабрика Еверест. Широка вішалка для одягу з 5 гачками і полицею для головних уборів.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 800 мм;
- Висота: 400 мм;
- Глибина: 200 мм
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722,95 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гафрированный картон). Осматривает мебель при получении на наличие внешних дефектов.


