Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Полиця навісна П-3 Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-4. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Яблуня | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Бук | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Серія МГ-4 |
|||
| Стіл журнальний Мадрид МДФ (600Х600Х500) | Стіл журнальний Мадрид (600Х600Х500) | Полка П-3 (1114Х300Х750) | |
![]() |
|
![]() |
|
| МГ-4 Тумба ТВ-1 (1500х420х480) | МГ-4 Тумба ТВ-2 (1500х316х480) | Полиця П-26 (400х316х1264) | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Вітальня Мілана (1500х387х1600) | |||
![]() |
|||
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1114 мм
- Висота — 750 мм
- Глибина — 300 мм
- Розмір паковання — 605x385x100 mm
- Вага — 13.2 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1114 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 183,70 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гафрований картон). Осмажує меблі під час отримання на наявність зовнішніх дефектів.


















