Опис товару
[ОПИС]
Пенал Ліберті 4 полиці фабрики Еверест. Пенал розділений на 4 полиці. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- 4 полиці
Варіанти виготовлення
| ДУБ КРАФТ БІЛИЙ+ВЕНГЕ ТЕМНИЙ | ДУБ КРАФТ ЗОЛОТИЙ+ВЕНГЕ ТЕМНИЙ |
![]() |
![]() |
Серія Ліберті
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2070 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб крафт золотий + Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 418 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гофрированный картон). Осматривайте мебель при получении на наличии дефектов (целостность коробки)


























