Опис товару
[ОПИС]
Тумба для взуття Ліберті меблевої фабрики Еверест. Компактна тумба-лавка для взуття. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
Варіанти виготовлення
| ДУБ КРАФТ БІЛИЙ+ВЕНГЕ ТЕМНИЙ | ДУБ КРАФТ ЗОЛОТИЙ+ВЕНГЕ ТЕМНИЙ |
![]() |
![]() |
Серія Ліберті
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Висота | 46 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гофрированный картон). Осматривайте мебель при получении на наличии дефектов (целостность коробки)

























