Опис товару
[ОПИС]
Передпокій Ліберті комплект №2 фабрика Еверест. Комплект із 4 елементів. Місткий комод, тумба для взуття, вішалка для одягу і навстіж шафа з трубою для тремпелей та відділом для головних уборів. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- м'яка сидушка
- дзеркало.
- Пенал з вішалкою.
- комод
В комплект входить:
- Комод Ліберті-1000
- Вішалка для одягу Ліберті
- Тумба для взуття Ліберті з м'якою сидушкою
- Шафа розпашній Ліберті-1000
Варіанти виготовлення
| ДУБ КРАФТ БІЛИЙ+ВЕНГЕ ТЕМНИЙ | ДУБ КРАФТ ЗОЛОТИЙ+ВЕНГЕ ТЕМНИЙ |
![]() |
![]() |
Серія Ліберті
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2900 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 2070 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб крафт золотий + Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 197 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гофрированный картон). Осматривайте мебель при получении на наличии дефектов (целостность коробки)


























