Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Зручний і функціональний комод К-4 Українського виробника Еверест. Чотири шухляди можуть вмістити велику кількість речей. Завдяки правильній конструкції витримує навантаження до 60 кг, що дає змогу поставити на комод телевізор або невеликий акваріум.
Варіанти виготовлення
| ВЕНГЕ ТЕМНИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ ПОТУЖНИЙ | ДУБ СОНОМА |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — пластик;
- Напрямні — телескопічні
- 4 шухляди на роликових напрямних великого розміру;
- 2 двостулкові двері з 2 полицями великого розміру;
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1300 мм;
- Висота: 730 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1300х380х180 мм;
- Вага: 44 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 72 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 130 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 308,25 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.







