Опис товару
[ОПИС]
Передпокій Мікс №1 меблевої фабрики Еверест. Компактна передпокій складається з тумби для взуття з дзеркалом, вішалки для верхнього одягу і комода на 5 висувних ящика. Виготовляється в декількох кольорах.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- дзеркало;
- тумба для взуття;
- комод на 5 висувних ящиків
В комплект входить:
- Передпокій Тандем Мікс
- комод Мікс-1
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+ДУБ МОЛОЧНИЙ |
![]() |
![]() |
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 861 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гофрированный картон). Осматривайте мебель при получении на наличии дефектов (целостность коробки)






