Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Пенал відкритий Соната фабрики Еверест. Пенал оснащений 5 полками. Виготовлюється в декількох кольорах. Завдяки відновленому дизайну гармонійно вписується в інтер’єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Будівельник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - Ламіноване ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- 5 полиць
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ |
![]() |
![]() |
Серия Соната
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються у фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗОБРАННОМУ ВІДЕ!
- До комплекту поставки входить фурнітура для складки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Вироби ключем для збирання (шестігранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЮЄТЬСЯ!
Для збирання вам потрібно:
- Хрестова викрутка;
- Шестірник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 748 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються у розобраному вигляді у фабричному упаковці (горфрований картон). Осматруйте меблі при наявності дефектів (цілість коробки)






































