Опис товару
[ОПИС]
Полиця навісна Соната 1100 фабрики Еверест. Полиця на кілька відділень. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ |
![]() |
![]() |
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 761,90 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель упакована в гафрокарто.



