Опис товару
Шафа купе Соната 1800 фабрики Еверест. Шафа купе шириною 1800 мм має ряд полиць з правого боку широке платтяне відділення з трубою і полицею зверху. Виготовляється в декількох кольорах. Є частиною серії "Соната".
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ширина полиць - 580 мм;
- Ширина платтяної відділення - 1170 мм;
- Полиці з ПРАВОГО боку.
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+ДУБ КРАФТ ЗОЛОТИЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1800 мм;
- Висота: 2170 мм;
- Глибина: 600 мм
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1800 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 480 мм |
| Висота шафи-купе | 2170 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 132 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.








