Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Ліжко Класика-160 Компаніт (Україна). Двоспальне ліжко. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина:1652 мм
- Висота: 860 мм
- Глибина:2042 мм
- Розмір упаковки:2010x815x48 mm (56.25 кг)
1652x802x64 mm (60.78 кг) - Вага:117.03 кг +/-5%
- Матеріал: Ламіноване ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір | Яблуня |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 112,30 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гафрований картон). Осмажує меблі під час отримання на наявність зовнішніх дефектів.










