Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Книжна шафа КШ-6 Компаніт (Україна). Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 600 мм
- Висота — 1950 мм
- Глибина — 366 мм
- Розмір паковання — 9556 x 352 x 85 мм
- Вага — 36.5 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
- Матеріал — скло
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Яблуня |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 366 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | скло прозоре |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 368 ₴











