Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Стіл журнальний ЛОФТ-2 (Україна). Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 800 мм
- Висота — 426 мм
- Глибина — 500 мм
- Розмір паковання — 802х502х48 мм — 12,24 кг
410х230х80 мм — 2,80 кг - Вага – 15.04 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 9 кг |
| Висота столика | 426 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Горіх екоко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 703 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.











