Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
МГ-2 тумба під ТВ-2 Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-2. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | Дуб сонома Кобмі |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Серія МГ-2 |
|||
| МГ-2 тумба ТВ-1 (1700Х400Х364) | МГ-2 тумба ТВ-2 (1100Х400Х364) | МГ-2 Тумба-1 (700х400х930) | МГ-2 Тумба-2(750х400х1264) |
![]() |
|
![]() |
![]() |
| МГ-2 Тумба Навісна-1 (600Х320Х800) | МГ-2 Тумба навісна-2 (600х320х800) | ||
![]() |
![]() |
||
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1100 мм
- Висота — 364 мм
- Глибина — 400 мм
- Розмір паковання — 1102x402x96 мм
- Вага — 23.87 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1100 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 364 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 446,25 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.


















