Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Стіл журнальний Мадрид Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-4. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Яблуня | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Бук | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 600 мм
- Висота — 500 мм
- Глибина — 600 мм
- Розмір паковання — 600 x 600 x 50 mm
- Вага — 10 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Німфея Альба |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 500 мм |
| Вага столика | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.



















