Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Вітальня Мілана Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-4. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Яблуня | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Бук | Дуб сонома КОМБІ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1500 мм
- Висота — 1600 мм
- Глибина — 387 мм
- Розмір паковання — 1 1180х387х88 мм.
ч.2 1486х385х80 мм. - Вага — 58.5 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1500 мм |
| Глибина стінки | 387 мм |
| Висота стінки | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома КОМБІ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 517,25 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.



















