Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
МГ-5 Тумба ТВ-1 Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-5. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1700 мм
- Висота — 411 мм
- Глибина — 400 мм
- Розмір паковання — 1700х408х84 мм
- Вага — 35.8 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1700 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 411 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Яблуня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 911,75 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.

















