Опис товару
Матрас ЕКО 42
Двухсторонний матрас економить варіант.
Модель, що втілила в собі оптимальне співвідношення ціни та якості. Двостороннє розташування матеріалів дає змогу перевертати матрац, у такий спосіб істотно збільшуючи термін експлуатації.
Характеристики:
— Ступінь жорсткості — ЗБУДОВАНО;
— Висота — 17 см;
— Максимальне навантаження — 100 кг.
Забарвлення тканини чохла матраца може бути змінене на розсуд заводу виробника.
Наповнювачі:
- жакард
- пенополиуретан
- термоповсть
- пружинний блок «Bonnel»
- єврокаркас
- термоповсть
- пенополиуретан
- жакард
Офіційна гарантія: 18 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 17 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.


