Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
МГ-6 Тумба навісна-1 Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-6. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | Дуб сонома КОМБІ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Серія МГ-6 |
|||
| МГ-6 Стол журнальний-2 (600х420х200) | МГ-6 Тумба навісна-1 (600х400х900) | МГ-6 Тумба навісна-2 (1200х280х650) | МГ-6 Тумба навісна-3 (1200х280х1051) |
![]() |
|
![]() |
![]() |
| МГ-6 Тумба навісна-4 (600х280х600) | МГ-6 тумба під ТВ (1500х420х350) | МГ-6 Тумба-1 (600х420х900) | МГ-6 Тумба-2 (1200х420х700) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 600 мм
- Висота — 900 мм
- Глибина — 400 мм
- Розмір паковання —1136х380х96 мм
- Вага — 29.85 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 900 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома КОМБІ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 154,60 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гафрований картон). Осмажує меблі під час отримання на наявність зовнішніх дефектів.




















