Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
МГ-6 Тумба-2 Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-6. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | Дуб сонома КОМБІ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1200 мм
- Висота — 700 мм
- Глибина — 420 мм
- Розмір паковання — 1200х415х96 мм — 32,15 кг
654х400х71 мм — 13,57 кг - Вага — 45.72 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 70 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | ДУБ СОНОМА КОМБИ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 531,15 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.




















