Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
МГ-7 Тумба-3 Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-7. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | Дуб сонома КОМБІ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Серія МГ-7 |
|||
| МГ-7 Стол журнальний (600х600х582) | МГ-7 Тумба навісна (1200х300х292) | МГ-7 Тумба під ТВ (1600х400х588) | МГ-7 Тумба-1 (800х400х1371) |
![]() |
|
![]() |
![]() |
| МГ-7 Тумба-2 (800х400х1371) | МГ-7 Тумба-3 (1064х400х1094) | ||
![]() |
![]() |
||
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1064 мм
- Висота — 1094 мм
- Глибина — 400 мм
- Розмір паковання — 1032х400х96 мм — 26,20 кг
1064х400х92 мм — 23,80 кг - Вага — 50 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 109 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 106 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома КОМБІ |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 494 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.



















