Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
МГ-8 Тумба навісна-2 Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-8. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Серія МГ-8 |
|||
| МГ-8 Тумба навісна-1 (600х320х900) | МГ-8 Тумба навісна-2 (1100х300х300) | МГ-8 Тумба під ТВ (1800х400х330) | МГ-8 Тумба-1 (800х400х430) |
![]() |
|
![]() |
![]() |
| МГ-8 Тумба-2 (1160х400х930) | МГ-8 Тумба-3 (800х400х1810) | ||
![]() |
![]() |
||
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1100 мм
- Висота — 300 мм
- Глибина — 300 мм
- Розмір паковання — 1068х300х80 мм
- Вага — 16,8 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078,25 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гафрований картон). Осмажує меблі під час отримання на наявність зовнішніх дефектів.

















