Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Дзеркало №5 Компаніт (Україна). Елемент серії модульної спальні Віола. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Серія Спальня Віола |
|||
| Комод 6Д (1300х420х800) | Комод-С (480х420х1232) | Ліжко Віола-140 (1452х2042х670) | Ліжко Віола-160 (1652х2042х670) |
![]() |
|
![]() |
![]() |
| Шафа-16 (1300х420х2350) | Трюмо-11 (1000х325х220) | тумба приліжкова ПКТ-9 (480х420х660) | Дзеркало-5 (820х20х820) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 820 мм
- Висота — 820 мм
- Глибина — 20 мм
- Розмір паковання — 820х820х16 мм — 6,93 кг
770х770мм — 4,60 кг - Вага — 1.53 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
- Матеріал-Зеркало
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Кругла |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 820 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 12 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал рами | Ламіноване ДП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.





















